Zajímáte se o možnost úspory nákladů za PHM a přemýšlíte o možnosti přestavby Vašeho vozidla, nebo stroje s dieselovým motorem na alternativní pohon s duálním palivem Diesel Gas LPG nebo Diesel GasCNG ?
Chcete zjistit jakou úsporu by mohlo vykazovat Vaše vozidlo nebo stroj a jak rychle by se Vám mohla Vaše investice vrátit? úspora peněz

Firma Gasinsight s.r.o. provádí jako jedna z prvních v České republice profesionální přestavby naftových motorů na duální systém Diesel Gas LPG nebo CNG se zařízením Solaris Diesel. Firma Gasinsight s.r.o. je výhradním dovozcem a akreditovaným zástupcem systému Solaris pro Českou republiku. Jedná se o systém s největším počtem fungujících instalací v Evropě. V současné době je v provozu více než 2500 nákladních vozidel s tímto systémem.
Zjistěte možndieselgas cenaosti přestavby a možné návratnosti investice do duálního systému

Diesel Gas a vyplňte poptávkový formulář. Obdržíte orientační nabídku která Vám pomůže zorientovat se v této problematice. V případě dotazů Vám jsou k dispozici odborníci s praktickými zkušenostmi kteří Vám rádi Vaše dotazy zodpoví.

 

Napište si o orientační cenovou nabídku přestavby na duální systém Diesel Gas LPG nebo CNG!